Team


Leszek Cuper Piotr Galas Radosław Piotrowski
     
tl_files/Katalog/leszek.jpg tl_files/Katalog/piotrek.jpg tl_files/Katalog/radek.jpg
     
Fotograf, programista i grafik. Tworzeniem panoram i wycieczek wirtualnych zajmuje się od 2002 roku. Legitymuje się kartą Nikon NPS (Nikon Professional Services), od 2010 roku wymieniany jest w encyklopedii biograficznej Who is Who w Polsce.

Jego panoramy można oglądać w wirtualnych wycieczkach po największych miastach w Polsce (Kraków, Szczecin, Gliwice, Opole, Toruń i wiele innych).

Wykonana przez niego w 2010 roku prezentacja panoramiczna „Wirtualny Powiat Wielicki” zawierająca obszerny materiał panoramiczny z wystawy „Sukiennice w Niepołomicach” (Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku z krakowskich sukiennic), Kopalni Soli i Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce, domu Tadeusza Kantora czy klasztorze staniąteckich benedyktynek stanowi jedną z największych tego typu realizacji w Europie.
Na codzień konsultant biznesowy w jednej ze stołecznych firm informatycznych, wieczorami architekt i programista w jednej osobie, a w wolnym czasie zapalony fotograf. W sferze jego zainteresowań znajdują się również zagadnienia z zakresu projektów w fazie zalążkowej (startupy), nowinek technologicznych oraz projektów internetowych, tych większych i tych mniejszych. Miliony pomysłów na sekundę, pasja, zaangażowanie i wiara w sukces, chyba w ten sposób najłatwiej opisać Piotra.

Podobnie jak Radosław, jest współautorem pierwszej w Polsce panoramy z opcją tagowania osób występujących na zdjęciu, do czego wykorzystywane są informacje o użytkowniku pochodzące z portalu społecznościowego Facebook.

W działalności fotograficznej znany jest przede wszystkim z reportaży dokumentujących mecze piłki nożnej rozgrywane przez stołeczną Legię Warszawa oraz przedstawiających całą otoczkę towarzyszą temu, jednemu z najbardziej utytułowanych w kraju, klubowi.
Radosław Piotrowski – informatyk i fotograf jednocześnie. Zajmuje się fotografią panoramiczną od 2006 roku. Autor największego zdjęcia w Polsce wykonanego w 2010 roku: 6 gigapixelowej Panoramy Warszawy.

Współautor pierwszej w Polsce panoramy z tagowaniem, czyli możliwością zaznaczania się osób na gigapanoramie oraz jej integracją z Facebookiem oraz innymi portalami społecznościowymi. Właściciel sklepu panoramicznego oferującego sprzęt i oprogramowanie do tworzenia wirtualnych wycieczek www.vr24.pl .

Stały współpracownik kilku magazynów fotograficznych. Autor wielu publikacji z dziedziny fotografii panoramicznej.